Lijst gemaakt op: 01-06-2018 20:55:27

CH Oranjewoud - 1, 2 en 3 juni 2018

vrijdag - L1 dressuur (1e proef)
vrijdag - L1 dressuur (2e proef)
vrijdag - BB/B/L2 dressuur (1e proef)
vrijdag - BB/B/L2 dressuur (2e proef)

CH Oranjewoud - uitslag 1 juni 2018


L1 dressuur (1e proef)


Rubriekssponsor: Autobedrijf J. van der Schoot

Ring 9

Jury bij C: Smidts, J.J.

L1/P, proef 7 (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Ilse Rijpkema (Sel)QuickstarWikkeL1Ruterwille, RV.197,5
2Sandra de Groot (Sel)Tys T. van SessingBartele 472L1Linderuiters, RV.197
3Amerins De Leeuw (Sel)Thymen fan BloemhofTsjalle 454L1Tjongerruiters, RV.196
4Hilde van der PloegHappy Go LuckyVan GoghL1Trynwâlden, RV.192,5
 
5Willemke van der Bij (Sel)Sill Fan BloemhofThorben 466L1Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.191,5
6Pietie van den BergPietie fan WolsumTsjalle 454L1Hanzeruiters, RV.186,5
7Gretha Aardema (Sel)Gea fan e SkansJasper 366L1Boarnruters, RV.185,5
8Yvet DammersFemkeSingaporeL1Tjongerruiters, RV.185
9Trienke ZandstraGary grantUphillL1Waldruters, RV.185
10Miranda Nagelhout (Sel)Thies fan de KlasterMichiel 442L1Gaasterland, RV HSV181,5
11Danielle VerboomForentoSorentoL1Linderuiters, RV.175,5
12Ludo van der WeideJoyful-LandaDream BoyL1Haskelan, RV.175,5
13Annalie Ashja OosterhofGarwyn van ravensbosBretton WoodsL1Brocope (PS), RV.175
xAnouk Kingma (Sel)Teatske van de HofstadEpke474L1Sanninghoeve, ManegeNG
 Marijke Bijker (Sel)Tess van de HaarsterweideEpke474L1Dunruters, RV.NG

Terug naar de top

L1 dressuur (2e proef)


Rubriekssponsor: Lamb Weston

Ring 10

Jury bij C: Stobbe, M.S.

L1/P, proef 8 (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Amerins De Leeuw (Sel)Thymen fan BloemhofTsjalle 454L1Tjongerruiters, RV.195
2Danielle VerboomForentoSorentoL1Linderuiters, RV.192,5
3Willemke van der Bij (Sel)Sill Fan BloemhofThorben 466L1Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.192
 
4Trienke ZandstraGary grantUphillL1Waldruters, RV.191,5
5Hilde van der PloegHappy Go LuckyVan GoghL1Trynwâlden, RV.190,5
6Yvet DammersFemkeSingaporeL1Tjongerruiters, RV.182
7Miranda Nagelhout (Sel)Thies fan de KlasterMichiel 442L1Gaasterland, RV HSV177
8Ludo van der WeideJoyful-LandaDream BoyL1Haskelan, RV.176
9Gretha Aardema (Sel)Gea fan e SkansJasper 366L1Boarnruters, RV.172,5
10Ilse Rijpkema (Sel)QuickstarWikkeL1Ruterwille, RV.172,5
11Pietie van den BergPietie fan WolsumTsjalle 454L1Hanzeruiters, RV.172
12Annalie Ashja OosterhofGarwyn van ravensbosBretton WoodsL1Brocope (PS), RV.158,5
xAnouk Kingma (Sel)Teatske van de HofstadEpke474L1Sanninghoeve, ManegeNG
 Marijke Bijker (Sel)Tess van de HaarsterweideEpke474L1Dunruters, RV.NG

Terug naar de top

BB/B/L2 dressuur (1e proef)


Rubriekssponsor: Las- en adviesbedrijf Gebr. F. de Jong

Ring 11

Jury bij C: Maris, P.

BB/P, proef 1 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Leslie AgricolaTinka fan Sleat BBOorsprong, RV.183,5
 
xSandra van HesCupido BBScheeneruiters, RV.NG

B/P, proef 3 (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Irma BaardaSteven BRuterwille, RV.182
2Famke HamstraDonn Dylano--BSkarruters Hemrik e.o., RV.177
 
3Julia BrouwerLieveVader OnbekendBTjongerruiters, RV.169
4Melanie ReindersMalou C. van de WijdewormerDries 421BAlterbergruiters, RV.164
5Sandra JonkerJay Jay BFjildruters Hemrik e.o., RV.161
xMadeleine KoperSunny D.Clononeen DrumshamboBSkansruters, RV.NG

L2/P, proef 11 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Judith Pietersen (Sel)RobynAlwin 469L2Vries, RV.211
2Joey van de GrijpTalenTino JCTsjalke 397L2Haskelan, RV.190,5
 
3Milou FaberEye CatcherZizi TopL2Drie Gemeenten, RV.187
4Lia Kuperus (Sel)Lieuwe Fan De AmblahoeveUldrik 457L2Tjongerruiters, RV.185,5
5Aly JonkmanFiolineBelissimoL2Haskelan, RV.180
6Rixt PanderHeroTolan RL2Tjongerruiters, RV.176,5
7Amy Van der Heide (Sel)Jitske SolkjeJisse 433L2Oorsprong, RV.166,5
8Margot GeertsmaEsmeraldaWyntonL2Boarnruters, RV.162,5
xSjoerdsje Mensonides (Sel)Sietske YmaStendert 447L2Sanninghoeve, ManegeNG

Terug naar de top

B/L2 dressuur (2e proef)


Rubriekssponsor: Schoenmakerij Feenstra

Ring 12

Jury bij C: Noppert - Bergsma, A.H.

BB/P, proef 2 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Leslie AgricolaTinka fan Sleat BBOorsprong, RV.182
 
xSandra van HesCupido BBScheeneruiters, RV.NG

B/P, proef 4 (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Famke HamstraDonn Dylano--BSkarruters Hemrik e.o., RV.201
2Irma BaardaSteven BRuterwille, RV.179,5
 
3Julia BrouwerLieveVader OnbekendBTjongerruiters, RV.177,5
4Melanie ReindersMalou C. van de WijdewormerDries 421BAlterbergruiters, RV.177
5Sandra JonkerJay Jay BFjildruters Hemrik e.o., RV.170,5
xMadeleine KoperSunny D.Clononeen DrumshamboBSkansruters, RV.NG

L2/P, proef 12 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Joey van de GrijpTalenTino JCTsjalke 397L2Haskelan, RV.206,5
2Milou FaberEye CatcherZizi TopL2Drie Gemeenten, RV.200
 
3Lia Kuperus (Sel)Lieuwe Fan De AmblahoeveUldrik 457L2Tjongerruiters, RV.186
4Margot GeertsmaEsmeraldaWyntonL2Boarnruters, RV.184
5Amy Van der Heide (Sel)Jitske SolkjeJisse 433L2Oorsprong, RV.183
6Rixt PanderHeroTolan RL2Tjongerruiters, RV.181
7Aly JonkmanFiolineBelissimoL2Haskelan, RV.173,5
xSjoerdsje Mensonides (Sel)Sietske YmaStendert 447L2Sanninghoeve, ManegeNG
 Judith Pietersen (HC) (Sel)RobynAlwin 469L2Vries, RV.206

Terug naar de top