Lijst gemaakt op: 02-06-2022 23:41:45

CH Oranjewoud - 3 t/m 4 juni 2022

CH Oranjewoud - startlijst 3 juni 2022 aanvang: 17:00 uur

B dressuur (1e proef) proef 21, ook als je geen selectie rijd.

Wil je deelnemen aan de selectie voor de regiokampioenschappen, dan dient er selectie achter je naam te staan.

Rubriekssponsor:



Ring 1
Datum: 03-06-2022
Aanvang: 17:00

Jury bij C: Maris, P.
Jury bij H: Stobbe, M.S.

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
1--17:00Esmeray IJbema (sel)Isra P.EMarkus 491B21Neo (RSV.), RV.
2--17:08Arlies van der Brug - Terluin (sel)FlorisWolfert 467B21Poptaruters, RV.
3--17:16Berber Bootsma (sel)Mr. Negro WNegroB21Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
4--17:24Diana Mulder (sel)Chapeau MHVermontB21Brocope (PS), RV.
5--17:32Emma Zandberg (sel)Henco's Inia HCEverglade VDLB21Radboudruiters, RV.
6--17:40Elise Lemmers (sel)AiseHaike 482B21Oorsprong, RV.
7--17:48Estelle Punt (sel)IniestaAuwsomeB21Stoeterij Horsea
8--17:56Frida Van der Land (sel)DiemerEpke474B21Postruters, RV.
9--18:04Ilse Modderman (sel)Trenske fan stal SydwendeAndries 415B21Water-poorters, RV.
10--18:12Inez Vonk (sel)Renske fan Charley HoeveSipke 450B21Haskelan, RV.
18:20pauze (15 min.)     
11--18:35Fenna De Vos (sel)DARK ROADVader OnbekendB21Tjongerruiters, RV.
12--18:43Cathelijne Tolsma (sel)FavorietAmadeusB21Tjongerruiters, RV.
13--18:51Demi BruinsmaSweltsjeRindert 406B21Radboudruiters, RV.
14--18:59Famke Koopmans (sel)Insa K.W.Julius 486B21Water-poorters, RV.
15--19:07Jacqueline Rinzema (sel)IceMetallB21Tjongerruiters, RV.
16--19:15Inge WesthofBrechtJehannes 484B21Morraruters (HSF), RV.
17--19:23Anja DoornenbalZaphiraVader OnbekendB21Dunruters, RV.
18--19:31Jackelien ElzingaWilienaLancelotB21Fjildruters Hemrik e.o., RV.
19--19:39Daphne Modderman (sel)Birkenholz Jikke B21Molenruiters, RV.
20--19:47Dieuwke Draijer (sel)MaliHigh Five U.S.B21Raerderhimrúters, RV.
21--19:55Heleen Jonkman (sel)Idsert van d'n MeulenpadEise Fan HylpenB21Hjouwer (HSV.), RV. De
22--20:03Annie DijkstraGido DidoQuasimodo ZB21Tjongerruiters, RV.

Nieuwe locatie:

terrein ligt op de hoek van de Woudsterweg / Brandeleane, 8448 HB te Heerenveen. (tegenover Woudsterweg 62)

Honden zijn hier niet toegestaan




CH Oranjewoud - 3 t/m 4 juni 2022

CH Oranjewoud - startlijst 3 juni 2022 aanvang: aansluitend

B dressuur (2e proef) proef 19

Rubriekssponsor:



Ring 2
Datum: 03-06-2022
Aanvang: 17:08

Jury bij C: Akkerman - Bruinsma, D.

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
1--17:08      
2--17:16      
3--17:24Berber BootsmaMr. Negro WNegroB19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
4--17:32Diana MulderChapeau MHVermontB19Brocope (PS), RV.
5--17:40Emma ZandbergHenco's Inia HCEverglade VDLB19Radboudruiters, RV.
6--17:48Elise LemmersAiseHaike 482B19Oorsprong, RV.
7--17:56Estelle PuntIniestaAuwsomeB19Stoeterij Horsea
8--18:04Frida Van der LandDiemerEpke474B19Postruters, RV.
9--18:12Ilse ModdermanTrenske fan stal SydwendeAndries 415B19Water-poorters, RV.
10--18:20Inez VonkRenske fan Charley HoeveSipke 450B19Haskelan, RV.
18:28pauze (15 min.)     
11--18:43Fenna De VosDARK ROADVader OnbekendB19Tjongerruiters, RV.
12--18:51Cathelijne TolsmaFavorietAmadeusB19Tjongerruiters, RV.
13--18:59Demi BruinsmaSweltsjeRindert 406B19Radboudruiters, RV.
14--19:07Famke KoopmansInsa K.W.Julius 486B19Water-poorters, RV.
15--19:15Jacqueline RinzemaIceMetallB19Tjongerruiters, RV.
16--19:23Inge WesthofBrechtJehannes 484B19Morraruters (HSF), RV.
17--19:31Anja DoornenbalZaphiraVader OnbekendB19Dunruters, RV.
18--19:39Jackelien ElzingaWilienaLancelotB19Fjildruters Hemrik e.o., RV.
19--19:47Daphne ModdermanBirkenholz Jikke B19Molenruiters, RV.
20--19:55Dieuwke DraijerMaliHigh Five U.S.B19Raerderhimrúters, RV.
21--20:03*Heleen JonkmanIdsert van d'n MeulenpadEise Fan HylpenB19Hjouwer (HSV.), RV. De
22--20:11Annie DijkstraGido DidoQuasimodo ZB19Tjongerruiters, RV.

Nieuwe locatie:

terrein ligt op de hoek van de Woudsterweg / Brandeleane, 8448 HB te Heerenveen. (tegenover Woudsterweg 62)

Honden zijn hier niet toegestaan




CH Oranjewoud - 3 t/m 4 juni 2022

CH Oranjewoud - startlijst 3 juni 2022 aanvang: 17:00 uur

BB/B dressuur (1e proef) BB proef 16 B proef 21, ook als je geen selectie rijd.

Wil je deelnemen aan de selectie voor de regiokampioenschappen, dan dient er selectie achter je naam te staan.

Rubriekssponsor:



Ring 3
Datum: 03-06-2022
Aanvang: 17:00

Jury bij C: Passchier, S.
Jury bij H: Tolman, A.

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
1--17:00Joke Micola von furstenrechtSilver Star GraceyKinou de MarronniersBB16Skansruters, RV.
2--17:08Sietske HogenhoutKing CrimsonEverdaleB21Halsbanruters, RV.
3--17:16Marilee De Vries (sel)Mambo E.R.For GribaldiB21Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
4--17:24Mariska IJsenbrand (sel)DyanaJohnsonB21Haskelan, RV.
5--17:32Lieke Kool (sel)Sweet As DHSacandroB21Appelscha, Recreatie Centrum
6--17:40Lilian De Waal (sel)GudsJehannes 484B21Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
7--17:48Melissa Pijl (sel)Karishma NlCharmeurB21Dunruters, RV.
8--17:56Mette marit Eppinga (sel)Hinke fan KippenburgJulius 486B21Gaasterland, RV. HSV
9--18:04Sharon Noppert (sel)HeartbreakerVader OnbekendB21Tjongerruiters, RV.
10--18:12Wilja Brinkhoff (sel)Hillie vd KoaimouneHette 481B21Tjongerruiters, RV.
11--18:20Sigrid De Jong (sel)EelkjeVDL WittingerB21Tjongerruiters, RV.
18:28pauze (15 min.)     
12--18:43Tessa Kalsbeek (sel)Noraliné TKInspireB21Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
13--18:51Tineke Jaarsma (sel)Anna AukjeMichiel 442B21Ruterwille, RV.
14--18:59Ylse Coremans (sel)Henco's DouschkaVerdiB21Radboudruiters, RV.
15--19:07Jantine HuizingaMy CarlaFreeman VDLB21Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
16--19:15Romy Muurling (sel)Anna fan Meren-StateBikkel 470B21Oorsprong, RV.
17--19:23Sem Van der Sluis (sel)HatacheNumero UnoB21Tjongerruiters, RV.
18--19:31Sietske De Vries - Wouda (sel)Topspeed Friesians FloidAt Topspeed Jesse Van KnedoB21Raerderhimrúters, RV.
19--19:39Sjan Hanegraaf (sel)Oukje B.Anders 451B21Skansruters, RV.
20--19:47Marleen Van Eijk - Deelen (sel)KadoMewes 438B21Hanzeruiters, RV.
21--19:55Sigrid De Jong (sel)OllieBrijolB21Tjongerruiters, RV.

Nieuwe locatie:

terrein ligt op de hoek van de Woudsterweg / Brandeleane, 8448 HB te Heerenveen. (tegenover Woudsterweg 62)

Honden zijn niet toegestaan.




CH Oranjewoud - 3 t/m 4 juni 2022

CH Oranjewoud - startlijst 3 juni 2022 aanvang: aansluitend

BB / B dressuur (2e proef) BB proef 17 en B proef 19

Rubriekssponsor:



Ring 4
Datum: 03-06-2022
Aanvang: 17:08

Jury bij C: Brouwer, N.

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
1--17:08Joke Micola von furstenrechtSilver Star GraceyKinou de MarronniersBB17Skansruters, RV.
2--17:16Sietske HogenhoutKing CrimsonEverdaleB19Halsbanruters, RV.
3--17:24Marilee De VriesMambo E.R.For GribaldiB19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
4--17:32Mariska IJsenbrandDyanaJohnsonB19Haskelan, RV.
5--17:40Lieke KoolSweet As DHSacandroB19Appelscha, Recreatie Centrum
6--17:48Lilian De WaalGudsJehannes 484B19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
7--17:56Melissa PijlKarishma NlCharmeurB19Dunruters, RV.
8--18:04      
9--18:12Sharon NoppertHeartbreakerVader OnbekendB19Tjongerruiters, RV.
10--18:20Wilja BrinkhoffHillie vd KoaimouneHette 481B19Tjongerruiters, RV.
11--18:28Sigrid De JongEelkjeVDL WittingerB19Tjongerruiters, RV.
18:36pauze (15 min.)     
12--18:51Tessa KalsbeekNoraliné TKInspireB19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
13--18:59Tineke JaarsmaAnna AukjeMichiel 442B19Ruterwille, RV.
14--19:07Ylse CoremansHenco's DouschkaVerdiB19Radboudruiters, RV.
15--19:15Jantine HuizingaMy CarlaFreeman VDLB19Sjaerdema-liauckemaruiters, RV.
16--19:23Romy MuurlingAnna fan Meren-StateBikkel 470B19Oorsprong, RV.
17--19:31Sem Van der SluisHatacheNumero UnoB19Tjongerruiters, RV.
18--19:39Sietske De Vries - WoudaTopspeed Friesians FloidAt Topspeed Jesse Van KnedoB19Raerderhimrúters, RV.
19--19:47Sjan HanegraafOukje B.Anders 451B19Skansruters, RV.
20--19:55Marleen Van Eijk - DeelenKadoMewes 438B19Hanzeruiters, RV.
21--20:03      

Nieuwe locatie:

terrein ligt op de hoek van de Woudsterweg / Brandeleane, 8448 HB te Heerenveen. (tegenover Woudsterweg 62)

Honden zijn niet toegestaan.




Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)